Категорії розділу

Культурологія [3]
Основи правознавства [3]
Захист Вітчизни [11]
Основи філософських знань [2]
матеріали Николюк Н.П.
Фінансове право України [3]
студентам економічного відділення

Пошук

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Середа, 23.01.2019, 06:01
Сайт викладача Любченка Андрія Андрійовича Гість | RSS
Суспільно-правові дисципліни
Головна | Реєстрація | Вхід
Каталог файлів


Головна » Файли » Фінансове право України

методичні рекомендації до написання індивідуальної роботи
11.02.2018, 17:38

Обсяг індивідуальних завдань повинен становити до 10-12 сторінок тексту (комп’ютерний набір). Набір тексту та його роздрукування здійснюються за допомогою комп'ютера з одного боку аркуша білого паперу формату А4 через півтора міжрядкових інтервали до тридцяти рядків на сторінці (приблизно по 60 знаків у рядку) з використанням стандартного шрифту Times New Roman розміром 14. Для виділення окремих місць допускаються також курсив, напівжирний курсив і напівжирний шрифт.

Заголовки структурних частин кваліфікаційної роботи: «ЗМІСТ», «ВСТУП», «ТЕМА», «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ» друкують великими літерами напівжирним шрифтом симетрично до тексту. Заголовок теми друкується маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу напівжирним шрифтом. Крапку в кінці заголовку не ставлять. Якщо заголовок складається з двох або більше речень, їх розділяють крапкою. Заголовки пунктів друкують маленькими літерами (крім першої великої) з абзацного відступу в розрядці в підбір до тексту звичайним шрифтом. У кінці заголовка, надрукованого в підбір до тексту, ставиться крапка.

ВСТУП (не більше 1 сторінки) розкриває сутність проблеми, що розглядаються в роботі, її значущість, обґрунтування необхідності вивчення проблеми тощо.

ТЕМА висвітлення всієї проблематики питання.

ВИСНОВОК містить стисле викладення теоретичних і практичних результатів, отриманих автором особисто в ході своєї діяльності, а також обґрунтування перспектив проведення подальших досліджень у даній галузі (Посилання на інших авторів, їх цитування, а також наведення загальновідомих істин не допускаються).

Нумерацію сторінок, розділів, підрозділів, пунктів і т.д. подають арабськими цифрами без знаку №. Першою сторінкою роботи є титульний аркуш, який включають до загальної нумерації сторінок роботи. На титульному аркуші номер сторінки не проставляють. На наступних сторінках кваліфікаційної роботи номер проставляють у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінц

Категорія: Фінансове право України | Додав: lybchenko85
Переглядів: 26 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Copyright MyCorp © 2019